Get Adobe Flash player

Wiadomości IPA Polska

IPA Polska - Aktualności

Aktualności IPA Polska - Aktualności
  • Po raz kolejny Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA objęła honorowym patronatem zawody sportowe testu sprawności fizycznej „ Bijemy Rekordy”, gdzie stawką w zmaganiach mundurowych był Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, o który walczyło 15 kobiet oraz 38 mężczyzn.

  • W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.

  • Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA

  • W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.

  • IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.

  • W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.

  • Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.

  • Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.

  • W dniach 8-12 października 2018 roku, piłkarska drużyna reprezentująca IPA Region Kalwaria Zebrzydowska wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej.

  • W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

Kto jest Online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Zarząd Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej

Prezes PGW IPA Maciej Matoń
tel.kom. 501 182 581
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sekretarz Dariusz Wątóbski

Z-ca Sekretarza Wojciech Chmielowski

Skarbnik - Anna Janiszewska - Rybka

Członek Prezydium - Robert Zientarski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przewodniczący Regionu IPA w Gdańsku - Wojciech Chmielowski 

Przewodniczący Regionu IPA w Gdyni - Karol Świgoński

Przewodniczący Regionu IPA w Lęborku - Arkadiusz Politański
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przewodniczący Regionu IPA w Kwidzynie - Michał Zapolski

Przewodnicząca Regionu IPA w Słupsku - Aneta Kamińska - Nawrot

Miejsce na Twoją reklamę

 

 

 


 

Miejsce na Twoją reklamę