Get Adobe Flash player

Wiadomości IPA Polska

IPA Polska - Aktualności

Aktualności IPA Polska - Aktualności
  • Po raz kolejny Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA objęła honorowym patronatem zawody sportowe testu sprawności fizycznej „ Bijemy Rekordy”, gdzie stawką w zmaganiach mundurowych był Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, o który walczyło 15 kobiet oraz 38 mężczyzn.

  • W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.

  • Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA

  • W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.

  • IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.

  • W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.

  • Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.

  • Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.

  • W dniach 8-12 października 2018 roku, piłkarska drużyna reprezentująca IPA Region Kalwaria Zebrzydowska wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej.

  • W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

Kto jest Online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Szwecji – „ŁOSIE i KRAINA SZKŁA” 17.06.2016 – 19.06.2016

Szczegółowy opis oraz koszty wycieczki dla Członków IPA oraz ich rodzin a także dla sympatyków IPA

Dzień 1
17.06.2016

18.00 Przybycie na Terminal w Gdyni
19.30 Wypłynięcie promu GDYNIA-KARLSKRONA

Przejazd i nocleg w kabinie 2-os w obie strony ( w cenie wycieczki)
Kolacja na promie – bufet szwedzki kaw./herb./sok + piwo i wino bez ograniczeń ( w cenie wycieczki)
Ubezpieczenie ( w cenie wycieczki)
21:30 Dyskoteka w weekendy/Muzyka na żywo

Dzień 2

Czytaj więcej...

Nowy Region IPA SG Gdańsk

Z przyjemnością informujemy, że Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk, został zarejestrowany przez Sąd. Dołożymy starań aby na naszej stronie ukazywały się wszystkie niezbędne informacje, które będą służyły członkom Naszej organizacji.

Celem organizacji, zgodnie z intencją założyciela sierż. Troopa, jest tworzenie autentycznej przyjaźni i koleżeństwa zawodowego wśród policjantów na całym świecie. 

Czytaj więcej...

Zabawa Andrzejkowa w Jastrzębiej Górze

Zapraszamy do wzięcia udziału w Zabawie Andrzejkowej.

Zabawa  rozpocznie się o godz. 20.00 w dniu 29 listopada 2014 roku  w Jastrzębiej Górze - Zew Morza ul. Pucka 4. 
Koszt 180,00 zł od osoby (zabawa, nocleg, śniadanie).
Dodatkowy nocleg ze śniadaniem 80,00 zł od osoby.

Zapisy:
tel.kom. 501 182 581  Maciej Matoń
Prezes PGW IPA SP

Wybory w Pomorskiej Grupie IPA

Koleżanki i Koledzy


W marcu 2015 roku mija kadencja wybranych władz Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA SP.

Zgodnie z § 29a Statutu Krajowego zwołuję Zebranie Delegatów Grupy Wojewódzkiej na dzień 7 marca 2015 roku godz. 1100 (I termin), godz. 1130 (II termin) w celu wyboru członków Prezydium Zarządu Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej, członków Komisji Rewizyjnej oraz delegata na Kongres Delegatów, który odbędzie się w 2016 roku.

Zebranie odbędzie się w budynku KWP w salce przy barze.

Pomorska Grupa Wojewódzka liczy obecnie 185 członków, którzy opłacili składkę członkowską za rok 2014 i Ci członkowie mogą być wybrani na delegatów.

Członkowie, którzy do dnia Zebrania Delegatów opłacą składki za rok 2014 również będą mieli prawo do wyboru na delegata, pod warunkiem okazania legitymacji z opłaconą składką lub dowodu potwierdzenia tej składki.

   Delegata wybieramy stosując proporcję – na każdych 10 członków wybieramy 1 delegata. Tak więc na sali powinno być 18 delegatów.
Podział mandatów:
1. Region Gdańsk              - 11 mandatów (w tym 5 mandatów dla ustępującego
                                                                       Prezydium Zarządu)
2. Region Gdynia               - 2 mandaty
3. Region Lębork               - 2 mandaty
4. Region Słupsk                - 2 mandaty
5. Region Kwidzyn            - 1 mandat

Przewodniczący Regionów do 28 lutego br. dokona wyboru delegatów, którym przekaże informacje o terminie i miejscu Zebrania Delegatów oraz drogą elektroniczną przekaże tę informację Prezesowi PGW.


Maciej Matoń

Prezes   PGW

Dyżur Prezesa PGW IPA - 14 maja 2014

W dniu 14 maja 2014 roku Prezes Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA kol. Maciej Matoń, będzie pełnić dyżur w KWP od godz. 12.00 do godz. 17.00 (wpłata składek, wymiana legitymacji   -  konieczna jest stara lub jej numer i rok wydania).

Zapraszamy w tym samym czasie chętnych do pomocy przy sprzątaniu salki, zawieszaniu firan, układaniu w gablotach,

Możliwa jest organizacja wycieczki do Szwecji - Kalmar i Olandia w dniach 10-12 sierpień br. koszt ok. 360 zł., warunek grupa musi liczyć ponad 40 osób - zapisy (tel. 501 182581) do końca maja, a do końca czerwca wpłata 40% ceny wycieczki. Proszę pamiętać, że im więcej osób jedzie tym koszty są niższe, przy mniejszej liczbie osób sytuacja jest odwrotna.  

Maciej Matoń
Prezes PGW IPA

Miejsce na Twoją reklamę

 

 

 


 

Miejsce na Twoją reklamę