Get Adobe Flash player

Wiadomości IPA Polska

IPA Polska - Aktualności

Aktualności IPA Polska - Aktualności
  • W imieniu IPA Ascoli Piceno (Region 15 Marche), mamy przyjemność zaprosić wszystkie Sekcje do wzięcia udziału w drużynie w VI Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim

  • Każde dziecko czeka na wizytę Świętego Mikołaja. Zdarza się, że już wcześniej przygotowuje ciasteczka, pisze listy, a później wypatruje pana w czerwonym ubraniu…

  • Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa MGW IPA w 2018 roku uważamy za zamknięty! Puchar dla Najlepszej drużyny roku 2018 trafił - cóż za niespodzianka - do Regionu IPA Nowy Targ. Miejsce drugie zajęła drużyna Regionu IPA Nowy Sącz, zaś trzecie - drużyna Regionu IPA Gorlice, najlepszym strzelcem 2018 roku został Paweł Cudek z Regionu IPA Tarnów.

  • Oddział IPA Stuttgart (Niemcy) organizuje trzeci międzynarodowy marsz IPA, który odbędzie się w sobotę 29 czerwca 2019 roku

  • 28 listopada 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach zorganizowano „ Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości „ . Organizatorami turnieju byli: CKZiU nr 2 w Wadowicach, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach oraz International Police Association Sekcja Polska - Region IPA Wadowice .

  • IPA Holandia zaprasza na wydarzenie "112 na kołach", które odbędzie się 26 maja 2019 roku w Venlo Greenport

  • Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyło się spotkanie integracyjne członków IPA Region Głogów w kręgielni w OK Park.

  • Turniej odbędzie się pomiędzy 2 a 5 maja 2019 roku, a wziąć w nim udział mogą drużyny 7 osobowe

  • 17 listopada 2018 roku w Białowieży w pensjonacie „ Dworek Gawra”, odbyło się zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków (IPA MSP SP PGW) International Police Association Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Sekcja Polska Podlaskiej Grupy Wojewódzkiej.

  • Krew to jeden z podstawowych płynów ustrojowych w organizmie człowieka. Mimo ogromnych postępów, jakie czyni w ostatnich latach medycyna, nie udało się wynaleźć preparatu sztucznie wytwarzanego, który mógłby w pełni zastąpić ten życiodajny płyn. Współczesna opieka medyczna nie jest w stanie obejść się bez ważnych partnerów – krwiodawców, którzy są jedynym źródłem zaopatrzenia w ten niezastąpiony lek.

Kto jest Online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Wycieczka do Szwecji – „ŁOSIE i KRAINA SZKŁA” 17.06.2016 – 19.06.2016

Szczegółowy opis oraz koszty wycieczki dla Członków IPA oraz ich rodzin a także dla sympatyków IPA

Dzień 1
17.06.2016

18.00 Przybycie na Terminal w Gdyni
19.30 Wypłynięcie promu GDYNIA-KARLSKRONA

Przejazd i nocleg w kabinie 2-os w obie strony ( w cenie wycieczki)
Kolacja na promie – bufet szwedzki kaw./herb./sok + piwo i wino bez ograniczeń ( w cenie wycieczki)
Ubezpieczenie ( w cenie wycieczki)
21:30 Dyskoteka w weekendy/Muzyka na żywo

Dzień 2

Czytaj więcej...

Nowy Region IPA SG Gdańsk

Z przyjemnością informujemy, że Region International Police Association Straż Graniczna Gdańsk, został zarejestrowany przez Sąd. Dołożymy starań aby na naszej stronie ukazywały się wszystkie niezbędne informacje, które będą służyły członkom Naszej organizacji.

Celem organizacji, zgodnie z intencją założyciela sierż. Troopa, jest tworzenie autentycznej przyjaźni i koleżeństwa zawodowego wśród policjantów na całym świecie. 

Czytaj więcej...

Zabawa Andrzejkowa w Jastrzębiej Górze

Zapraszamy do wzięcia udziału w Zabawie Andrzejkowej.

Zabawa  rozpocznie się o godz. 20.00 w dniu 29 listopada 2014 roku  w Jastrzębiej Górze - Zew Morza ul. Pucka 4. 
Koszt 180,00 zł od osoby (zabawa, nocleg, śniadanie).
Dodatkowy nocleg ze śniadaniem 80,00 zł od osoby.

Zapisy:
tel.kom. 501 182 581  Maciej Matoń
Prezes PGW IPA SP

Wybory w Pomorskiej Grupie IPA

Koleżanki i Koledzy


W marcu 2015 roku mija kadencja wybranych władz Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA SP.

Zgodnie z § 29a Statutu Krajowego zwołuję Zebranie Delegatów Grupy Wojewódzkiej na dzień 7 marca 2015 roku godz. 1100 (I termin), godz. 1130 (II termin) w celu wyboru członków Prezydium Zarządu Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej, członków Komisji Rewizyjnej oraz delegata na Kongres Delegatów, który odbędzie się w 2016 roku.

Zebranie odbędzie się w budynku KWP w salce przy barze.

Pomorska Grupa Wojewódzka liczy obecnie 185 członków, którzy opłacili składkę członkowską za rok 2014 i Ci członkowie mogą być wybrani na delegatów.

Członkowie, którzy do dnia Zebrania Delegatów opłacą składki za rok 2014 również będą mieli prawo do wyboru na delegata, pod warunkiem okazania legitymacji z opłaconą składką lub dowodu potwierdzenia tej składki.

   Delegata wybieramy stosując proporcję – na każdych 10 członków wybieramy 1 delegata. Tak więc na sali powinno być 18 delegatów.
Podział mandatów:
1. Region Gdańsk              - 11 mandatów (w tym 5 mandatów dla ustępującego
                                                                       Prezydium Zarządu)
2. Region Gdynia               - 2 mandaty
3. Region Lębork               - 2 mandaty
4. Region Słupsk                - 2 mandaty
5. Region Kwidzyn            - 1 mandat

Przewodniczący Regionów do 28 lutego br. dokona wyboru delegatów, którym przekaże informacje o terminie i miejscu Zebrania Delegatów oraz drogą elektroniczną przekaże tę informację Prezesowi PGW.


Maciej Matoń

Prezes   PGW

Dyżur Prezesa PGW IPA - 14 maja 2014

W dniu 14 maja 2014 roku Prezes Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA kol. Maciej Matoń, będzie pełnić dyżur w KWP od godz. 12.00 do godz. 17.00 (wpłata składek, wymiana legitymacji   -  konieczna jest stara lub jej numer i rok wydania).

Zapraszamy w tym samym czasie chętnych do pomocy przy sprzątaniu salki, zawieszaniu firan, układaniu w gablotach,

Możliwa jest organizacja wycieczki do Szwecji - Kalmar i Olandia w dniach 10-12 sierpień br. koszt ok. 360 zł., warunek grupa musi liczyć ponad 40 osób - zapisy (tel. 501 182581) do końca maja, a do końca czerwca wpłata 40% ceny wycieczki. Proszę pamiętać, że im więcej osób jedzie tym koszty są niższe, przy mniejszej liczbie osób sytuacja jest odwrotna.  

Maciej Matoń
Prezes PGW IPA

Miejsce na Twoją reklamę

 

 

 


 

Miejsce na Twoją reklamę