Get Adobe Flash player

Wiadomości IPA Polska

IPA Polska - Aktualności

Aktualności IPA Polska - Aktualności
  • Po raz kolejny Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA objęła honorowym patronatem zawody sportowe testu sprawności fizycznej „ Bijemy Rekordy”, gdzie stawką w zmaganiach mundurowych był Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, o który walczyło 15 kobiet oraz 38 mężczyzn.

  • W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.

  • Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA

  • W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.

  • IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.

  • W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.

  • Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.

  • Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.

  • W dniach 8-12 października 2018 roku, piłkarska drużyna reprezentująca IPA Region Kalwaria Zebrzydowska wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej.

  • W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

Kto jest Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Od stycznia 2014 zostanie wprowadzony nowy wzór legitymacji IPA

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Od 1 stycznia 2014 roku będą obowiązywały nowe legitymacje członkowskie,  będą one wykonane z tworzywa sztucznego i będą ważne tylko przez rok. Na legitymacji umieszczone będzie imię i nazwisko członka, data wstąpienia do IPA oraz numer legitymacji – ten sam, który obecnie posiadamy. Od 2015 roku legitymacja będzie miała zdjęcie i będzie ważna kilka lat.

Wobec powyższego proszę wszystkich Przewodniczących Regionów
o przesyłąnie na mój adres e-mail ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) list członków zawierających: imię i nazwisko, data wstąpienia do IPA (jest na legitymacji), numer obecnej legitymacji oraz dowód wpłaty składki członkowskiej
w wysokości 50,00 zł od członka. Wpłaty należy dokonywać na obecne konto.

Uprzejmie informuję, że ulega zwiększeniu składka przekazywana do PGW z kwoty 45,00 zł do kwoty 50,00 zł. Podwyżka związana jest
z koniecznością prowadzenia przez PGW osobnego rachunku bankowego oraz uzyskanie osobowości prawnej – KRS i REGON, a co za tym idzie zwiększone nakłady finansowe na korespondencje i wypisy sądowe.

        W dniach 25 – 27 październik 2013 roku odbył się w Zamościu Kongres SP IPA, na którym wybrano na lata 2013 – 2016 Prezydentem Fryderyka Orepuk oraz członków Prezydium i członków Komisji Rewizyjnej:


Prezydium
I Wiceprezydent                              Witold Drożdżyński
II Wiceprezydent                             Aneta Sobieraj
III Wiceprezydent                            Krzysztof Skowron
Sekretarz Generalny                         Arkadiusz Skrzypczak
Zastępca Sekretarza Generalnego    Radosław Skubina
Skarbnik                                           Wiesława Misterek
Zastępca Skarbnika                          Piotr Wójcik
Członek Prezydium                          Robert Rzeźnik
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący                               Piotr Szymurski
Członek                                            Roman Herzo
Członek                                            Piotr Żelazny

    
    
                                Maciej Matoń
                                  Prezes PGW IPA SP

Miejsce na Twoją reklamę

 

 

 


 

Miejsce na Twoją reklamę