Get Adobe Flash player

Wiadomości IPA Polska

IPA Polska - Aktualności

Aktualności IPA Polska - Aktualności
  • Po raz kolejny Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA objęła honorowym patronatem zawody sportowe testu sprawności fizycznej „ Bijemy Rekordy”, gdzie stawką w zmaganiach mundurowych był Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, o który walczyło 15 kobiet oraz 38 mężczyzn.

  • W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.

  • Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA

  • W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.

  • IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.

  • W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.

  • Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.

  • Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Regionu IPA Przeworsk drużyna Regionu IPA Zakopane w dniu 22 października 2018 roku udała się na Turniej w kręgle o Puchar ufundowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie , który odbywał się w miejscowości Malawa w Centrum Zabaw i Rozrywki „ Kolorado”.

  • W dniach 8-12 października 2018 roku, piłkarska drużyna reprezentująca IPA Region Kalwaria Zebrzydowska wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej.

  • W dniach: 13.09.2018r, oraz 14.09.2018r. na zakończenie lata przy współpracy z PHU Jędruś odbyły się cykliczne rejsy gondolami po Jeziorze Czorsztyńskim.

Kto jest Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Wybory w Pomorskiej Grupie IPA

Koleżanki i Koledzy


W marcu 2015 roku mija kadencja wybranych władz Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej IPA SP.

Zgodnie z § 29a Statutu Krajowego zwołuję Zebranie Delegatów Grupy Wojewódzkiej na dzień 7 marca 2015 roku godz. 1100 (I termin), godz. 1130 (II termin) w celu wyboru członków Prezydium Zarządu Pomorskiej Grupy Wojewódzkiej, członków Komisji Rewizyjnej oraz delegata na Kongres Delegatów, który odbędzie się w 2016 roku.

Zebranie odbędzie się w budynku KWP w salce przy barze.

Pomorska Grupa Wojewódzka liczy obecnie 185 członków, którzy opłacili składkę członkowską za rok 2014 i Ci członkowie mogą być wybrani na delegatów.

Członkowie, którzy do dnia Zebrania Delegatów opłacą składki za rok 2014 również będą mieli prawo do wyboru na delegata, pod warunkiem okazania legitymacji z opłaconą składką lub dowodu potwierdzenia tej składki.

   Delegata wybieramy stosując proporcję – na każdych 10 członków wybieramy 1 delegata. Tak więc na sali powinno być 18 delegatów.
Podział mandatów:
1. Region Gdańsk              - 11 mandatów (w tym 5 mandatów dla ustępującego
                                                                       Prezydium Zarządu)
2. Region Gdynia               - 2 mandaty
3. Region Lębork               - 2 mandaty
4. Region Słupsk                - 2 mandaty
5. Region Kwidzyn            - 1 mandat

Przewodniczący Regionów do 28 lutego br. dokona wyboru delegatów, którym przekaże informacje o terminie i miejscu Zebrania Delegatów oraz drogą elektroniczną przekaże tę informację Prezesowi PGW.


Maciej Matoń

Prezes   PGW

Miejsce na Twoją reklamę

 

 

 


 

Miejsce na Twoją reklamę